Posted by Marcin | Ogólne

Zapewne niektórzy z Was myśleli, że wkradł mi się błąd w podpisie autora artykułu, który dotyczył lokat w ramach ROR. Otóż nie jest to absolutnie żaden błąd, gdyż od tej pory działem “Oszczędności” i tematami związanymi z powiększaniem kapitału będzie zajmować się Marek. W tym miejscu chciałbym go serdecznie i oficjalnie powitać, jako drugiego autora tekstów na tego bloga.

Cała sytuacja jest o tyle ciekawa, że Marek sam się ze mną skontaktował mimo, iż długów nie posiada – co było dla mnie sporym zaskoczeniem, że takie osoby również tego bloga czytają. W związku z tym, aby ułatwić ludziom nie posiadającym zadłużeń zwiększanie swoich oszczędności, zaproponowałem Markowi by poprowadził dział “Oszczędności”, jako że sam korzysta z różnych opcji i lokat bankowych, więc zna się na temacie bardzo dobrze – a na pewno lepiej ode mnie.

Oczywiście bardzo fajnie wiedzieć, że są również inni ludzie, którzy chcą się swoją wiedzą finansową ot tak podzielić z czytelnikami bloga, tak jak do tej pory robiłem to ja.

Dołącz i Ty!

Jeśli Ty również masz chwilę czasu, chęci i odrobinę wiedzy, którą chcesz się podzielić – skontaktuj się ze mną pisząc na adres: kontakt@nigdywiecejdlugow.pl

W mailu napisz co dokładnie za artykuły mógłbyś pisać – czy będzie to związane z wychodzeniem z długów, czy też z oszczędzaniem, z inwestycjami a może będą to artykuły dotyczące jeszcze jakiejś innej finansowej kwestii, która do tej pory nie była uwzględniona na blogu, a uważasz że na pewno byłaby dla czytelników przydatna.

Warunki:

Warunkiem jaki trzeba spełnić, by pisać artykuły na tego bloga, jest przede wszystkim jako taka składnia – by czytelnicy zrozumieli o co Ci chodzi, brak błędów ortograficznych i co najważniejsze byś miał doświadczenie w tym, o czym będziesz pisać. Nie ingeruję w teksty i ich treść, więc sposób pisania jest dowolny i jak już pewnie się zorientowałeś czytając moje artykuły, przekleństwa również są dozwolone jeśli są konieczne.

Ważne jednak by przekaz był szczery i możliwie jak najdokładniejszy – tak jak ja opisuję różne sytuacje, które są powiązane z długami, bo sam z nich wychodzę i się ich pozbywam, tak jak Marek opisał i będzie opisywać kwestie lokat i tworzenia różnych innych oszczędności i zysków z tym związanych, bo sam z nich korzysta, tak Ty możesz pisać o czym chcesz, byle się to pokrywało z Twoimi osobistymi doświadczeniami, spostrzeżeniami i uwagami w danej kwestii – no i przede wszystkim by dotyczyło kwestii finansowych, czyli tematyki bloga.

Odnośnie kategorii do jakich możesz się zgłosić na autora tekstów to… po prostu wybierz to, na czym się faktycznie znasz – dział dowolny.

W związku z tym serdecznie zapraszam, do podsyłania swoich zgłoszeń.

Kilka słów na koniec

Na zakończenie dodam, że jak widać blog zaczyna ewoluować, co jest dla mnie dość miłym zaskoczeniem, gdyż zakładając go nawet nie sądziłem, że spotka się z aż takim zainteresowaniem ze strony czytelników, a już tym bardziej że ktokolwiek będzie chciał uczestniczyć w jego rozwoju i tak jak ja pomagać innym bezinteresownie.

Powiększenie zespołu bloga z… 1 do 2 🙂 Dołącz i Ty!
4 (80%) 2 głosów

3 thoughts on “Powiększenie zespołu bloga z… 1 do 2 :-) Dołącz i Ty!

 1. Ewelina napisał(a):

  Witaj, szkoda że na blogu nie ma żadnego kontaktu do Ciebie. Wszystko co opisywałeś na blogu jest bardzo prawdziwe. Artykuł o własnej działalności i jej ratowaniu, nie wiem czy ten schemat opisuje wszystkich, ale na pewno mnie i moją sytuacje. Mam działalność z dotacji i niestety popadam w coraz większe długi, nie mogę jej zamknąć i nie mogę ratować się inna pracą. To wszystko doprowadza mnie do ruiny i coraz większych długów. Chciałam się zapytać co można zrobić w sytuacji gdy firma w ogóle nie zarabia, co się dzieje z zalegającymi płatnościami w zus?

 2. Marek napisał(a):

  Niestety sprawy zawodowe praktycznie całkowicie ograniczyły mój wolny czas. Inna spraw, że ja się chciałem wypowiadać w temacie oszczędności, a w tej kwesti niewiele można osiągnąć. Są w sieci strony, które na bieżąco prześwietlają oferty banków w tym zakresie.
  Miałem w planach opisać kika programów wspomagających oszczędzanie i nawet nawiązałem kontakt z jednym z twórców takiego programu o sporych możliwościach. Niestety kontakt się urwał i nie znam planów dalszego rozwoju tego programu.
  Brak komentarzy w temacie oszczędzania nie działa mobilizująco do poświęcania resztek wolnego czasu na tego typu prace.

 3. JLynx napisał(a):

  Zespół się powiększył, a od 1 lutego zero nowych artykułów – szkoda, bo to był (miejmy nadzieję, że jeszcze mimo wszystko nadal będzie) bardzo fajny blog.

  Pozdrawiam
  JL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *