Posted by Marcin | Ogólne

Witaj na moim blogu poświęconym dwóm zagadnieniom: wychodzeniu z długów i zarabianiu pieniędzy. Obydwa zagadnienia są ze sobą ściśle powiązane stąd też wziął się pomysł na stronę, która będzie poruszać każde z nich.

Blog ten w przeciwieństwie do innych blogów, nie powstał wyłącznie po to, żeby nabić trochę odwiedzin, skubnąć kilka złotych z reklam i zniknąć z sieci… jak to ma niestety w zwyczaju większość blogów i stron poświęconych tej tematyce.

Po co?

Cały serwis który tworzę, powstał z myślą przede wszystkim o tym, aby realnie pomóc Ci wydostać się z dołka finansowego, w którym aktualnie się znajdujesz oraz na tyle na ile będzie to możliwe, poprowadzić Cię za rękę tak, by Twoja sytuacja finansowa zaczęła się stopniowo poprawiać. Brzmi to zapewne dość niewiarygodnie, że postanowiłem ot tak po prostu podzielić się swoją wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami i swoim czasem, żeby Ci pomóc prawda?

Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, jednak weź pod uwagę jedną rzecz: ja kompletnie nic nie stracę na tym, że Ci pomogę (prawie codziennie mam odrobinę wolnego czasu), natomiast mogę zyskać satysfakcję z pomocy Tobie.

Brzmi dziwnie? To przygotuj się na to, że w dalszych częściach bloga będzie jeszcze dziwniej… chyba, że do tego czasu zdążysz się przyzwyczaić do mojego stylu pisania. 🙂

Tyle tytułem wstępu do bloga.

Serdecznie zapraszam do lektury poszczególnych artykułów.

Cel bloga
5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *